Földalap!

2025.07.21. 16:40

Nagy a ricsaj földügyben, ugyanis az ördöggel egybemosott Brüsszel, a földalapú támogatást ahhoz kötné, hogy "életvitel szerűen" gazdálkodjon rajta a földtulajdonos.  Valahogy ez lenne a jogos, és méltányos, hiszen már az "átkosban" is ez volt  jelszó: "azé a föld aki megműveli"!  Jelenleg a…

süti beállítások módosítása