A mundér becsülete!

2025.10.12. 16:50

Olvasom a hírekben, hogy megalakult a Vadászok Digitális Polgári köre! Osztán minek - szoktuk mondani. Eddig is tiszta volt mindenki előtt - ahogy az ország is - a vadásztársdadalom is szétszakadt. Korábban voltak a szegények, gazdagok választóvonal, azután a földtulajdonosok, kontra földnélküliek,…

Nosztalgia!

2025.10.08. 15:30

Közel ötven évvel ezelőtt voltam tag, a B.szögi társaságnál. Azután az élet Baranyába sodort, a tagságot lemondtam, mára már csak a vadásznaplóm bejegyzéseiből tudok nosztalgiázni a "régi szép időkről"! De az élet mást hozott, meghívást kaptam az "új fiúktól" egy vadászatra.  Mennék is, meg nem…

süti beállítások módosítása